جعبه سیاه خودرو CARPA 1300 / دوربین خودرو / مداربسته اصفهان

#دوربین خودرو #دوربین اتومبیل  #بهترین دوربین خودرو
#برترین دوربین خودرو #جعبه سیاه خودرو 


** جدید ** 

بر اساس آخرین اخبار و بررسی های انجام شده و  تحقیقات بعمل آمده در حوزه دستگاه های جعبه سیاه خودرو / دوربین خودرو ، از تمامی تولیدکنندگان فعال در کشورهای مختلف ، هنوز سری دستگاه های CARPA به عنوان برترین نمونه فعلی ساخته شده در برابر همه نمونه های ساخته شده دیگر از کشورهای مختلف می باشد . 
لازم به ذکر است که منظور از
برتر بودن کالا ، به منظره جمع پارامترهایی همچون کیفیت قطعات استفاده شده در حین ساخت / کیفیت کارکرد دستگاه و ثبات کارکرد آن در طولانی مدت / کیفیت کارکرد نرم افزار مربوطه در ارایه محیط بدون مشکل و راحت برای مصرف کننده / گذراندن حدود ۸ سال از کارکرد دستگاه در نمونه های مختلف در کشور ایران و بیش از 15 سال در دیگر کشورهای مختلف مصرف کننده / حداقل نیاز به خدمات و یا بشتیبانی برای مصرف کننده در حد صفر و مهم تر از همه ارایه آن توسط مجموعه فنی و مهندسی معتبر با 13 سال سابقه فعالیت تخصصی در حوزه سیستمهای حرفه ای نظارت تصویری  .... باعث برتر بودن این مدل از کالا در میان دیگر تولیدات موجود در کشورهای دیگر می باشد . 

امید است این تلاش و دقت در جهت استفاده مطلوب و صحیح همه مصرف کنندگان محترم در کشور ، موجب رضایت و بهره وری مطلوب از این کالا در ایجاد امنیت و بیشگیری و پیگیری از اتفاقات در طول رانندگی و یا حتی دیگر زمانها همچون مسافرتها / محیط های کار / سکونت و ... واقع گردد .

 
 لازم به ذکر است نمونه تصاویر موجود بر روی سایت و دیگر لینکهای مربوطه ، توسط عوامل فنی مجموعه در زمانهای مختلف و مکانهای متنوع در ساعات متفاوت و در حین رانندگی ، در طول مدت کارکرد دستگاه در طولانی مدت ، تهیه ، و در ابتدا تمامی موارد مهم فنی و مرتبط با نحوه کارکرد دستگاه را بطور کامل بررسی و با دقت کامل در چگونگی کارکرد دستکاه در شرایط مختلف بررسی ، سپس به ارایه کالا به مصرف کنندگان محترم  اقدام می نماید ... لذا مشاهده تصاویر زیر و دیگر نمونه ها دقیقا نحوه کار دستگاه و زوایای تصویربرداری لنز دوربینها را در موقعیت های مختلف به شما نشان می دهد . امید است مورد رضایت واقع گردد . * نمونه های ضبط شده از دوربین  خودرو *
نمونه فیلم از کشور کره       


 

نمونه فیلم/دوربین خودرو 2  : دوربین بیرون - روز  نمونه فیلم/دوربین خودرو 3  : دوربین بیرون - شب  نمونه فیلم/دوربین خودرو  4 : دوربین داخل - روز   

نمونه فیلم/دوربین  خودرو 5 : دوربین بیرون روز - پارک خودرو  
نمونه فیلم/ دوربین  خودرو 6 : دوربین بیرون غروب- پارک خودرو

                                                   
نمونه فیلم/دوربین  خودرو 7 : دوربین بیرون - هوای بارانی  
نمونه فیلم دوربین خودرو  8 : دوربین بیرون - جاده بیرون شهر  
 

نمونه فیلم دوربین خودرو 9 : دوربین بیرون - جاده برون شهری - شب / با کمترین میزان نور  ( بدلیل حجم بالای فایلها / فشرده و کمپرس شده نمایش داده میشوند )


                                                   


نمونه فیلم دوربین خودرو  10 : دوربین بیرون - جاده برون شهری - شب / با کمترین میزان نور ( بدلیل حجم بالای فایلها / فشرده و کمپرس شده نمایش داده میشوند )

                           

نمونه فیلم  دوربین خودرو 11 : دوربین بیرون - جاده برون شهری - شب / با کمترین میزان نور ( بدلیل حجم بالای فایلها / فشرده و کمپرس شده نمایش داده میشوند )


                                       


 

نمونه فیلم دوربین خودرو  12 : دوربین بیرون - جاده برون شهری - شب / با کمترین میزان نور ( بدلیل حجم بالای فایلها / فشرده و کمپرس شده نمایش داده میشوند )


                      

نمونه فیلمهای ضبط شده دوربین خودرو مدل جدید HD بر روی لینک آپارات ...


برخی از خصوصیات و مشخصات فنی جدید دوربین خودرو  yekta1300

**  قابلیت تنظیم چگونگی ضبط در حالت پارک با دو حالت مداوم یا حساس به حرکت

**  قابلیت خاموش کردن GPS درحالت پارک برای کاهش مصرف برق

**  قابلیت تنطیم هشدار در سرعتهای غیر مجاز
 

با قابلیت بزرگنمایی روی تصویر


با قابلیت بزرگنمایی روی تصویر
 

drinking on naltrexone onlineseoanalyzer.com low dose naltrexone crohns
low dose naltrexone dosage site.cegep-rimouski.qc.ca where can i buy naltrexone
low dose naltrexone ankylosing spondylitis guitar-frets.com low dose naltrexone ankylosing spondylitis
low dose naltrexone org avonotakaronetwork.co.nz naltrexone 25 mg
naltrexone cost open how does naltrexone make you feel
naltroxone lasertech.com does naltrexone work
bioclavid uses markenavngenerisk.site bioclavid back pain